Wytańcz sobie sukces

23.05.2014

Moja podróż z Biodanza rozpoczęła się ponad 10 lat temu.  Najpierw cotygodniowe kursy i później intensywniejsze doznania w czasie trwania szkoły, staży i kursów dokształcających. Dokąd mnie doprowadziła?

Ani wcześniej ani teraz nie poznałam techniki mającej takie efekty w samorozwoju i poznaniu siebie, która działałaby poprzez wiele nazwijmy to akcji: począwszy od radości z zabawy, poprzez odprężenie i zrelaksowanie, uwolnienie emocji, wzmacnianie i wyrażanie wszystkich naszych pozytywnych odczuć aż po  odkrycie więzi z innymi osobami. Stąd moja pasja i zaangażowanie. Gdy odkryje się wyjątkowy sposób na dobre życie nie zostaje nic więcej jak podążanie za nim.

Co to jest Biodanza? Biodanza to natychmiastowy zastrzyk dobrej energii i radości. Rozluźnienie napięć i nagromadzonych w ciele emocji. To odzyskanie przyjemności z prostych gestów, spaceru w rytm muzyki, podania komuś ręki. Pozwala wejść
w niewerbalną komunikację z drugą osobą. Odkrywa złoża kreatywności, które zalegają głęboko w nas. Zajęcia są bardzo progresywne i nie jest konieczne poczucie rytmu czy jakiekolwiek inne wymagania ruchowe albo muzyczne. Wystarczy czysta ochota i odwaga,  żeby spróbować czegoś nowego.

Biodanza a korzyść w biznesie? Biodanza i business to bardzo ciekawe połączenie w kształceniu personelu i pomaganiu w motywacji. Stawiając sobie konkretny cel zajęć, np. integrację załogi, skoncentrowanie na pracy w zespole, otworzenie na nowe kreatywne podejścia i rozwiązania, poprzez odpowiednio przygotowane zajęcia umacnia się i odkrywa nowe sposoby współpracy i współistnienia w miejscu pracy. To jest dziedzina, w której się specjalizuję, ponieważ jako osoba na co dzień pracująca w korporacji mam świadomość określonych potrzeb, na które odpowiada właśnie Biodanza.

Agnieszka Sut – trener systemu Biodanza Ronaldo Toro.  Z pasją tańczy od ponad 10 lat. Na co dzień Buyer w grupie Carlisle. Na zawsze szczęśliwa  mama Alexa. / Kontakt z Agnieszką- Facebook/

 

 

Tagi:, , , ,