Pisanie od bloga po kreatywne -spotkania, szkolenia, warsztaty

To wydarzenia, warsztaty i szkolenia poświęcone doskonaleniu pisania.

Pisanie to umiejętność w biznesie, która sprawia, że jesteś kilka kroków przed innymi. W końcu piszesz nie tylko maile, tweety i oferty, ale także wpisy, artykuły i książki. Czy robisz to skutecznie?Jak pisać teksty, które porywają tłumy?Jak napisać książkę?Jak dogadać się ze sobą, aby pisać?Jak doskonalić swoją umiejętność pisania, aby lepiej porozumiewać się z ludźmi?

Sprawdź wydarzenia. Pamiętaj, ze zawsze możesz zapytać o konsultacje indywidualane lub warsztaty. Kontakt- info@bridgehead.pl.

 

Najbliższe wydarzenia:

Spotkanie z kreatywnym pisaniem  Sprawdź terminy spotkań z kreatywnym pisaniem —>>> TUTAJ

28 marca 2017 – II Forum praktykujących pisanie. Informacja na stronie: http://kreatywnepisanie.info

21.10.2017 r. – wydarzenie dla wszystkich, którzy chcą pisać lub piszą blog

 

Wydarzenia, które były, ale mogą wrócić jeżeli chcesz. Pisz na info@bridgehead.pl

28.07.2016 r. I Forum praktykujących pisanie – 9 prelegentów i mnóstwo inspiracji do pisania.

18.02.2015 r. Promocja bloga

24.10.2015 r. , 9.15 – 18.00. Sekrety pisania – szkolenie z udziałem m.in. dr J. Wryczy-Bekier.

07.02.2015 r. Blog w biznesie – intensywny warsztat z blogowania.

9.12.2015 r. Bardzo praktyczne warsztaty z pisania i doskonalenia wpisów na blog.

12.11. 2015 r. Mało znaków – wielki efekt. Barka Lemara Bydgoszcz. Organizator – Zakład Praktyk Kulturalnych.

Warsztat I  – termin: 11 stycznia 2014 – godz. 9.15 – 14.15 Korzyść – wiesz jak dopiąć swego i pisać bloga.

Warsztat II –termin: 22 luty 2014, godz. 9.15 – 14.15 Korzyść – potrafisz pisać ciekawe posty .

Warsztat III – termin: 12 kwietnia 2014, godz. 9.15 – 14.15 Korzyść – zdobywasz czytelników, czyli o promocji bloga.

27.09.2014 r. Spotkanie tylko dla uczestników I cyklu warsztatów z pisania bloga 2014

Opinie o przeprowadzonych warsztatach przez Justynę Niebieszczańską

Warsztaty z pisania bloga dały mi odpowiedź na większość z moich pytań. Rozwiały moje wątpliwości. Ćwiczenia z Tobą w trakcie warsztatów i możliwość konsultacji powarsztatowych spowodowały, że do pisania podchodzę z pełnym spokojem. Cieszę się za każdym razem jak zasiadam… .Ciekawe było dla mnie (w trzeciej części) poznanie Artura Jablońskiego- połączenie wykładu Justyny i wykładu zupełnie innej osobowości (Artura) spowodowały, że przekroczyliśmy zaplanowany czas prawie godzinę. Wszystkie części to były dla mnie ogromnie energetyczne spotkania. Ludzie z pozytywną energią i w podobnym do mojego świecie :-). DZIĘKUJĘ. Marzena Dembicka, coach.

Warsztaty z praktykiem. Prowadząca: sympatyczna i znająca się na rzeczy – pisze bloga już od kilku lat. Justyna zadbała o miłą atmosferę, co sprzyjało integracji ludzi i wymianie poglądów. Po sobie poznałem, że pisanie bloga nie jest zarezerwowane dla elitarnej grupki ludzi. Justyna pokazała mi „co i jak”. Rezultatem udziału w tych warsztatach będzie mój pierwszy blog. Wszystkim, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z blogiem – polecam! Tomasz Gaweł, radca prawny.

Warsztaty z bloga. Czym dla mnie były? Co mi dały? Odpowiem, krótko ze względu na to, że blog to krótka informacja.1.Odpowiednia wiedza, poparta praktyką.2.Niesamowita kreatywna atmosfera.3.Wspaniali ludzie. 4.I coś bardzo wyjątkowego – sympatia i przyjaźń. Gorąco polecam!!! Joanna Franciszkowska, właścicielka księgarni ARISA.

Wiedza, która jest do wprowadzenia natychmiast. Fachowe podejście do tematyki bloga. Cenne przykłady i praca na gotowym materiale. Marzena Cholerzyńska

„Participar en las actividades organizadas por Bridgehead no sería lo mismo sino fuera por la personalidad y carisma que le imprime Justyna, optimismo y ambiente positivo. Mi experiencia en los Talleres de Escritura de Blogs la resumiría como un montón de buenos consejos e ideas muy prácticas. Si eres nuevo en la temática te ayudará a conocer de una manera facil y sencilla, „de que va” eso de escribir en blogs y si ya escribes tu propio blog, te ayudará a poner orden a tu experiencia. Me apunté al taller sin caer en la cuenta de que era en polaco (aqui no hay nada de raro, claro, lo único raro es que mi idioma materno es el español) y sin embargo no fué ningún impedimento para asimilar perfectamente el contenido, así que si eres extranjero pero comprendes el polaco, la experiencia será muy positiva.” Julio César Sobrino, sommelier i właściciel Świata Wina dla Każdego.

Bardzo pozytywnie. Dowiedziałam się nowych rzeczy, które będą bardzo przydatne. Aleksandra Jarmużek

Profesjonalne, praktyczne i bardzo pomocne. Dostałam to, po co przyjechałam Dziękuję. Agnieszka Muzyczyszyn

 

 

 

 

Tagi:, ,