Co wybierasz z menu Public Relations?

11.01.2015

Public Relations to dobre uczynki. Potrzebujemy ich do szczęścia. A biznes bez szczęścia osobistego nie jest wiele wart, prawda?

Zawsze rozmawiając o kampanii PR pytam, co dobrego możemy zrobić dla innych. Nie ma znaczenia czy chodzi o korporację czy o mikroprzedsiębiorcę. Nie ma pełnej strategii PR bez czynienia dobra. Nie ma PR bez robienia dobrych rzeczy.

Co chcesz zmienić na lepsze?  Nawet  zmiana na mikroskalę ma znaczenie. Przemyśl, co możesz zrobić dla innych. Po prostu:

Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.

 

W moim osobistym PR menu po godzinach są 4 propozycje – co wybierasz?

  1. Inspirować, aby pisać.

Przede mną organizacja już VI Spotkania z kreatywnym pisaniem. Są dla każdego. Nie tylko dla tych, którzy piszą, chcą pisać, ale i dla tych, którzy chcą się rozwijać i doświadczyć czegoś 'nowego’. Wstęp jest wolny, a wymagane jest zgłoszenie na info@bridgehead.pl. Spotkanie trwa ok. 2h. Odbywa się średnio co 2-3 miesiące w Bydgoszczy.

 

  1. Przybliżać PR.

Co to jest coffee PR? To spotkanie i rozmowa, a odpowiedziami na zadawane pytania są rozwiązania z zakresu Public Relations. Każdy może się umówić na takie spotkanie. Jedynym ograniczaniem jest czas, którym mogę dysponować. W minionym roku odbyłam ponad 10 takich spotkań i każdy, kto zażyczył sobie coffee PR, spotkał się ze mną.

 

  1. Pokazywać jak leczyć człowieka.

Projekt trwa od 2009 i jest w trakcie realizacji. Część działań jest ograniczona tylko do członków grupy
(szkolenia zamknięte, strategia i konsultacje PR), ale z projektu może skorzystać każdy stomatolog, który chce leczyć człowieka. Zajrzyj na blog lekarze.bridgehead.pl i weź udział w Dental Coffee Morning.

 

  1. Kolekcjonować Charmsy Biznesu.

Charmsy Biznesu to nie tylko spotkanie dla 100 kobiet, na które wstęp jest za darmo. W ramach projektu razem z moją partnerką biznesową Joanna Czerską-Thomas prowadzimy szkolenia i warsztaty. Blog jest platformą, gdzie każdy może opowiedzieć o swoim biznesie. Zajrzyj na www.charmsy-biznesu.pl. i daj znać, co możemy dla Ciebie zrobić.

Tagi:, , , , ,