2012 podsumowany?

20.01.2013

Oczywiście, że podsumowałam. Jednak patrzę przed siebie i 2012 pozwolił mi zbudować mosty, które pozwala mi na realizację określonych planów w 2013 i na osiągniecie określonych celów.

Po pierwsze, podjęłam decyzję o zmianie strategii BRIDGEHEAD. Nadal  firma wprowadza zagraniczne firm, ich usług i produktów na rynek polski, ale dodatkowo oferuje kompleksową obsługę PR w Polsce tworząc np. Mapy Sukcesu.

Po drugie, Charmsy Biznesu udowodniły, ze wszystko jest możliwie, jeżeli się  w to wierzy i bardzo tego chce. Marzenia w biznesie też sie spełniają! Już rozpoczęły się prace nad organizacją Charmsów Biznesu 2013 pod hasłem Zmiana. La bella Vita.

Po trzecie, dzięki zasadom udaje mi się pracować z ludźmi, których szanuję i lubię. Spotykam się często z pytaniem jak mogę sobie na to pozwolić finansowo. Odpowiem tak: myślę, że nie stać mnie, aby marnować swój czas dla ludzi, którym nie ufam i ‘robić biznesy’, które są dalekie od tego w co wierzę.

Po czwarte, to był przełomowy rok dla grupy Lecz człowieka, nie chorobę. Mamy jasny cel do osiągnięcia w ciągu najbliższych 3 lat. Rozwijamy się, aby wykonać konkretne zadanie.

W końcu podjęłam ważną i osobistą decyzję. Jestem przekonana, że 2013 rok pokaże, co  miałam na myśli.